راهکارهای کاهش آلارم کاذب در سیستم مداربسته

راهکارهای کاهش آلارم کاذب در سیستم مداربسته

آلارم های کاذبی که به صورت پی در پی در یک سیستم مداربسته اتفاق می افتند می توانند مزاحمت فراوانی ایجاد کنند. برای مثال تصور کنید که این امر چه مقدار می تواند در نیمه شب و هنگامی که خواب هستید آزار دهنده باشد. همچنین این امر باعث می شود تا تشخیص آلارم واقعی از کاذب نیز دشوار باشد. اکثر آلارم های کاذب در سیستم های نظارت تصویری ناشی از خطای کاربری است و 97٪ از تمام آلارم ها غیرواقعی خواهند بود. حال سوال اینجاست که چگونه می توان میزان این آلارم ها را کاهش داد. معمولا آلارم های کاذب بر اثر فعالسازی قابلیت های پردازش تصویر همچون تشخیص نفوذ، تشخیص عبور از خط و ... اتفاق می افتند. به همین دلیل در این مطلب سعی کرده ایم که به بررسی هر کدام به صورت جداگانه بپردازیم.

ادامه
معرفی برخی از ویژگی های دزدگیر گود آلارم

معرفی برخی از ویژگی های دزدگیر گود آلارم

یک نگاه کلی به دزدگیر کامل و اقتصادی گود آلارم

ادامه
دوربین مدار بسته هایلوک

دوربین مدار بسته هایلوک

با توجه به تعدد برندهای دوربین مدار بسته در بازار , ممکن است که یک انتخاب خوب , کمی دشوار و وقت گیر باشد . شرکت هایک ویژن در سال 2001 در شهر هانگژو چین با هدف ارائه محصولات نظارت تصویری با کیفیت بالا و قیمت مناسب تاسیس گردید . شرکت هایک ویژن با داشتن بزرگترین تیم تحقیق و توسعه همواره در بین ده برند برتر دوربین مداربسته در جهان قرار داشته است.

ادامه
دوربین مدار بسته در مشهد

دوربین مدار بسته در مشهد

شرکت کارا پرو با 10 سال سابقه در زمینه نصب دوربین مدار بسته مشهد و سیستم های حفاظتی ( دزدگیر ) فعالیت می کند . اگر قصد خرید دوربین مدار بسته در مشهد را دارید ما می توانیم تجهیزات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهیم .

ادامه