یو پی اس برای تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

یو پی اس برای تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

آیا می دانید استفاده از یو پی اس علاوه بر اینکه از قطع ناگهانی برق جلوگیری می کند و در زمان قطع برق می تواند دستگاهها را روشن نگه دارد ، در زمانی که برق هست نوسانات ولتاژ برق را تصحیح می کند؟!؟

 

 قطع برق یکی از عوامل مهم ایجاد وقفه و تاخیر در فعالیت های کلینیک ها و مطلب های پزشکی مخصوصا دندانپزشکی است. از آنجایی که اکثر تجهیزات دندانپزشکی از جمله یونیت ، کمپرسور ، آمالگاماتور ، اتوکلاو ، ساکشن و ... با قطع برق کارآیی خود را از دست می دهند و موجب توقف کار پزشک معالج دندانپزشک می گردند، یو پی اس مخصوص این تجهیزات نیاز است تا بتواند راهکاری مناسب برای جلوگیری از این امر باشد.

 

 

برای جلوگیری از این منظور استفاده از یک منبع ذخیره برق که دارای استابلایزر برای جلوگیری از نوسانات ولتاژ هم باشد بسیار ضروری است ، یو پی اس ها، با ذخیره برق در زمان روشنایی ، توانایی تامین انرژی مورد نیاز برای تمامی تجهیزات ضروری دندانپزشکی در زمان قطعی را دارند. این یو پی اس ها علاوه بر تامین برق در زمان خاموشی ، با فیلتر کردن نوسانات موجود در برق شهری ( که یکی از علت های اصلی آسیب دیدن دستگاه ها است ) باعث افزایش طول عمر تجهیزات پزشکی شده و آنان را در مقابل خطرات ناشی از شوک های ناشی از تغییرات ناگهانی ولتاژ و جریان ، محافظت می کند.

برای اینکه بتوان از یک یو پی اس در مرکزی استفاده کرد نیاز است تا توان مصرفی تجهیزات و دستگاه های برقی که قرار است به یوپی اس متصل شوند را برآورد کرد .

معمولا با توجه به تجهیزاتی که در یک مطب وجود دارد از جمله تعداد کمپرسور، یونیت، فوتوگرافی و ... توان های 3KVA ، 5KVA  یا 6KVA  را میتوان نصب نمود. کارشناسان فروش شرکت می توانند در انتخاب گزینه مناسب شما را راهنمایی کنند.

 

اشتراک گذاری:

محصولات مرتبط

نظر بدهید